O nas

Blog.domeny.tv jest jednym z pierwszych w Polsce blogów poświęconych tematyce rejestracji i utrzymania domen internetowych. Dokładamy wszelkich starań, aby umieszczane informacje były rzetelne i prawdziwe, nie ponosimy jednak odpowiedzialności za ich treść i wykorzystanie.

Blog jest chroniony prawem autorskim. O ile nie zastrzeżono inaczej w postanowieniach dotyczących elementów tego bloga, kopiowanie dowolnych jego elementów, tekstowych lub graficznych, jest zabronione bez uzyskania naszej pisemnej zgody. Przeczytaj zasady dokonywania przedruków poniżej.

Zachęcamy do współpracy wszelkie osoby działające na rynku domen. Jeśli sprzedajesz, kupujesz bądź utrzymujesz domeny i chcesz podzielić się swoimi doświadczeniami z czytelnikami tego bloga, dołącz do nas i zacznij publikować swoje treści na tym blogu.

Możesz się z nami skontaktować pisząc pod adres blog (at) domeny.tv.

Zasady przedruków

Wyrażamy zgodę na dokonanie przedruków części lub całości wpisów zamieszczonych na naszym blogu, na stronach internetowych o tematyce zbliżonej do tematyki naszego bloga lub w materiałach drukowanych. Zabrania się modyfikowania oryginalnego tekstu Każdy cytowany fragment lub wpis należy opatrzyć podpisem o treści: Źródło: blog.domeny.tv W przypadku stron internetowych link musi być aktywny i przekierowywać bezpośrednio pod adres https://blog.domeny.tv W momencie dokonania przedruku należy w ciągu 24 godzin powiadomić nas o tym fakcie pod adresem blog (at) domeny.tv opisując miejsce i zakres wykorzystania tekstu. Zastrzegamy sobie prawo do odmowy wyrażenia zgody na publikację naszych tekstów, w takim przypadku przedrukowany tekst należy usunąć w ciągu 48 godzin od momentu podjęcia przez nas takiej decyzji.

Niniejszy blog stanowi część serwisu Domeny.tv, jednego z polskich rejestratorów domen. Rejestrujemy zarówno domeny polskie, jak i globalne z całego świata. Zajmujemy się jednak nie tylko rejestracją i utrzymaniem. Zarządzamy portfolio domen naszych największych klientów i przeprowadzamy wiele indywidualnych transakcji na domenach. Dzięki doświadczeniu w ten sposób zdobytemu możemy podzielić się naszą wiedzą z Tobą.

Udostępnij artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *