.christmas – domena, która rozjaśni Twoją świąteczną ofertę

1 3

Ostatni kwartał w roku przynosi największe zyski w branżach produktowych i usługowych. Kupujemy prezenty, łakocie, przygotowujemy się do wizyt gości i świąt z rodziną. Dobieramy dekoracje świąteczne i przystrajamy choinki.

Szacuje się, że Polacy wydadzą w 2022 roku ponad 1,2 miliarda złotych na wydatki świąteczne. Jak w takim razie możecie wykorzystać domenę .christmas do wypromowania Waszej oferty i zwiększyć zyski w ostatnim miesiącu roku?

Dlaczego domena .christmas?

Boże Narodzenie to celebrowanie. Spotkania z bliskimi, uczestniczenie w tradycjach czy obchodzenie najbardziej wyczekiwanych świąt w roku. To czas, w którym obdarowujemy się prezentami, tworzymy tradycje i kreujemy wspomnienia. Boże Narodzenie to święto, które zajmuje szczególne miejsce w naszych sercach.

Intencją rejestru domen .christmas było udostępnienie przestrzeni na wszystkie towarzyszące nam emocje, ale również na możliwość przeniesienia ich do świata on-line. Domena .christmas otwiera swoje drzwi dla wszystkich działań i usług związanych ze świętami Bożego Narodzenia, a także jednoznacznie wskazuje na przeznaczenie treści.

Domena .christmas stwarza także wyjątkowe okoliczności na przedstawienie swojej oferty, czy do wykorzystania domeny w celach prywatnych. Domena jest jednym ze stosunkowo nowo uruchomionych rozszerzeń, dlatego bez problemu znajdziecie nazwę dla siebie. Przykłądowo możecie zarejestrować jedną z poniższych nazw:

i wiele innych, które wciąż czekają na abonentów. Rejestracja odbywa się online i jak widzicie potencjał domen .christmas jest na ten moment niewykorzystany.

Podkreśl branżę świąteczną domeną .christmas

Domena .christmas sprawdzi się przede wszystkim do promowania firm związanych ze świętami Bożego Narodzenia. Będzie idealna dla przedsiębiorstw prowadzących wydarzenia związane ze świętami, takimi jak jarmark bożonarodzeniowy, targi prezentów świątecznych czy świąteczne spotkania firmowe.

Święta to także dekoracje świąteczne: lampki, choinki, bombki, figurki, czy inne dekoracje związane ze świętami. Domena .christmas sprawdzi się tutaj idealnie do podkreślenia profilu firmy zwłaszcza na rynkach zagranicznych. Jeśli rozważacie ekspansję bądź aktualnie sprzedajecie swoje produkty lub usługi za granicę, zainteresujcie się domeną .christmas.

Pomysłem na wykorzystanie domeny .christmas jest jej zarejestrowanie dla usług dekoratorskich, np. jeśli zajmujesz się upiększaniem domów czy witryn w okresie świątecznym. Zarejestrowanie domeny to jedna sprawa, ale jak w tym okresie zwiększyć sprzedaż?

domena .christmas sprzedaż

Jak wesprzeć sprzedaż w B2B w okresie świątecznym?

O narzędziach wspierających sprzedaż warto pomyśleć nie tylko w okresie świątecznym. Proces zakupowy zależnie od branży rozkłada się od sekund po miesiące. Niezależnie jednak od branży zastanówcie się nad mechanizmami wspierającymi sprzedaż. Nie od dziś wiadomo, że klient posiadający relację z danym partnerem czy marką, chętniej decyduje się na zakupy. Nawiązywanie relacji to długotrwały proces, oparty na obopólnym zaufaniu, dlatego wprowadzając narzędzie wspierające sprzedaż, przeanalizujcie, jakie rozwiązanie sprawdzi się w Waszym biznesie najlepiej.

Według raportu “Idź na rekord sprzedaży! Efektywne strategie i narzędzia akcji promocyjnych”, najczęściej wykorzystywane narzędzia to:

Relacja na linii biznes-biznes jest tylko jednym z elementów, ze względu, na który klienci decydują się przystąpić do programu partnerskiego czy wziąć udział w konkursie. Inne ważne elementy to: zdobywanie nagród, elementy grywalizacji, traktowanie tych form jako zabawy, czy możliwość wzmocnienia relacji. Dzięki temu, marka czy biznes, staje się docelowym wyborem klienta, a to niezwykle istotne w czasach recesji.

Co zyskacie, wprowadzając wybrane narzędzia wspierające sprzedaż?

  1. Przede wszystkim możliwość prezentacji produktów, zwłaszcza tych, na których sprzedaży Wam zależy najbardziej.
  2. Wzrost zysków w długim okresie.
  3. Budowanie oraz podtrzymywanie relacji. 
  4. Prowadzenie komunikacji związanej z organizacją kampanii czy wprowadzenie programu jest okazją do kontaktu z klientami.
  5. Przy okazji nie tylko poszerzycie grupę docelową, ale zbudujecie bazę marketingową na przyszłość.

Klient, który skorzysta z programu partnerskiego, to również klient, który staje się ambasadorem marki. Poleca korzystanie z usług czy produktów firmy, chętniej wyraża opinię na ich temat. Stały klient to także niższe koszty prowadzenia biznesu. Utrzymanie stałego klienta jest 6-7 razy tańsze niż pozyskanie nowego, dlatego tym bardziej zainteresujcie się wprowadzeniem dodatkowych narzędzi sprzedażowych. Więcej informacji na ten temat znajdziecie w raporcie “Idź na rekord sprzedaży! Efektywne strategie i narzędzia akcji promocyjnych”.

[CTA=Chcę sorzystać z programu partnerskiego w Domeny.tv=https://www.domeny.tv/partner]

Domena .christmas nie tylko na święta

W święta jesteśmy bardziej podatni na zakupy. Kupujemy prezenty dla bliskich i chętniej dzielimy się tym co mamy. Dlatego w domenie .christmas warto nie tylko wypromować firmy związane ze świętami, ale również własną firmę. Zarejestrowanie domeny .christmas oraz zaplanowanie odpowiedniej strategii SEO pozwoli na wypromowanie produktów i usług w tym szczególnym czasie.

W okresie świątecznym poszukujemy przecież prezentów nie tylko związanych ze świętami, ale z różnych branż. Rejestrując domenę .christmas będziecie mieli okazję do wypromowania ofert świątecznych swoich przedsięwzięć. Zachęcamy Was do rejestracji domeny .christmas!

oferta świąteczna

Rozszerzenie .christmas do zatrzymania wspomnień

Domena .christmas to również doskonały sposób na utrzymanie świątynnych wspomnień. Pod domeną .christmas możesz utworzyć album, którym podzielisz się ze swoimi bliskimi. Przy zakupie domeny dodaj konto hostingowe w koszyku lub wybierz jedno z tych, dostępnych na MSERWIS.pl. Kupując domenę i hosting w pakiecie błyskawicznie uruchomisz wirtualny album i podzielisz się wspomnieniami z bliskimi.

Macie inne pomysły co do wykorzystania domeny .christmas? Podzielcie się z nami w komentarzach!

W MSERWIS.pl i Domeny.tv od kilku lat dbam o jak najlepszy kontakt z klientami. Rozwiązuję ich najprzeróżniejsze problemy i nadzoruję nad systemem zgłoszeń pomocy technicznej. Aktywnie śledzę zmiany dotyczące oferty firmy oraz trendy technologiczne, aby zapewnić klientom jak najlepsze wsparcie.

Zajmuję się obsługą kluczowych klientów, a także jestem odpowiedzialna za marketing wielu produktów. Rozumiem techniczne aspekty swojej branży i potrafię skutecznie komunikować się z interesariuszami z różnych działów.

Udostępnij artykuł

O Magdalena Pawlus

W MSERWIS.pl i Domeny.tv od kilku lat dbam o jak najlepszy kontakt z klientami. Rozwiązuję ich najprzeróżniejsze problemy i nadzoruję nad systemem zgłoszeń pomocy technicznej. Aktywnie śledzę zmiany dotyczące oferty firmy oraz trendy technologiczne, aby zapewnić klientom jak najlepsze wsparcie. Zajmuję się obsługą kluczowych klientów, a także jestem odpowiedzialna za marketing wielu produktów. Rozumiem techniczne aspekty swojej branży i potrafię skutecznie komunikować się z interesariuszami z różnych działów.

Wypełnij formularz, aby otrzymać Domenowy Niezbędnik i e-book o namingu

* Zapisując się do newslettera, wyrażasz zgodę na przesyłanie Ci informacji o nowościach, promocjach, produktach i usługach firmy Domeny.tv. Zgodę możesz w każdej chwili wycofać, a szczegóły związane z przetwarzaniem Twoich danych osobowych znajdziesz w polityce prywatności.

Jedna myśl nt. „.christmas – domena, która rozjaśni Twoją świąteczną ofertę

  1. Przytulniej

    Przez przypadek wpadłem na Twój artykuł i muszę przyznać, że tego nie żałuję. Chociaż rzadko mi się to zdarza, to zainspirowałeś mnie do tego stopnia, że nie mogłem obyć się bez komentarza. Dziękuję i pozdrawiam.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *