Darmowy hosting na Dzień Przedsiębiorcy (21 czerwca) – ograj europejską konkurencję i zostań Zdobywcą .EUropy!

dzien przedsiebiorcy

9 czerwca 2016 roku Sejm RP ustanowił 21 czerwca Dniem Przedsiębiorcy. Cel inicjatywy to „docenienie pracy oraz wzmocnienie etosu przedsiębiorcy”. W Domeny.tv doceniamy przedsiębiorców oferując im kody rabatowe na darmowy serwer wirtualny na rok. Oferta ważna tylko 21 czerwca i dotyczy wyłącznie nowych kont serwera wirtualnego.

Dzień Przedsiębiorcy – skąd inicjatywa?

Wokół polskiej przedsiębiorczości toczy się w tym roku wiele dyskusji. Zawiązały się one głównie w związku z „Planem na rzecz Odpowiedzialnego Rozwoju Polski”, przygotowanym pod kierunkiem wicepremiera ministra rozwoju Mateusza Morawieckiego. Jednym z pięciu filarów rozwoju gospodarczego Polski zawartych w tym planie jest ekspansja zagraniczna. W dużym skrócie, plan rządu stawia na wzrost innowacyjności polskich firm, aby były konkurencyjne na rynkach zagranicznych.

Samo ustanowienie Dnia Przedsiębiorcy to oczywiście za mało – musi to za sobą pociągnąć inicjatywy rzeczywiście wspierające polskiego przedsiębiorcę. Jeśli nie chcesz czekać na konkretne działania rządowe bądź nie wierzysz w kolejną rundę obietnic polityków, dołącz do naszej inicjatywy!

Zarejestruj domenę .eu 21 czerwca i odbierz kod na darmowy hosting

W Domeny.tv wspieramy polskich przedsiębiorców i zachęcamy ich do promowania swoich biznesów na rynkach europejskich. Aby tę promocję ułatwić, przygotowaliśmy specjalną ofertę na Dzień Przedsiębiorcy. Wszyscy, którzy 21 czerwca zarejestrują w naszym serwisie domenę .eu, otrzymają od nas kod na darmowe konto serwera wirtualnego Business w Mserwis.pl na rok! Oferta dotyczy wyłącznie nowych kont serwera wirtualnego.

Zostań zdobywcą .EUropy

Jeśli zarejestrujesz domenę .eu w serwisie Domeny.tv w okresie 1 czerwca – 15 sierpnia, możesz wziąć udział w naszym konkursie dla prawdziwych Zdobywców .EUropy. Po rejestracji domeny .eu, rozwiąż krótki quiz wiedzy o Europie i odbierz atrakcyjne nagrody. Kliknij na poniższy baner, aby poznać szczegóły oraz zapoznać się z listą nagród.

zostanZdobywcaEuropy271x208

Wam życzymy samych sukcesów na rynkach europejskich, a naszej reprezentacji grającej właśnie 21 czerwca przeciwko Ukrainie oczywiście udanego (i zwycięskiego!) meczu! 🙂

Udostępnij artykuł

Wypełnij formularz, aby otrzymać Domenowy Niezbędnik i e-book o namingu

* Zapisując się do newslettera, wyrażasz zgodę na przesyłanie Ci informacji o nowościach, promocjach, produktach i usługach firmy Domeny.tv. Zgodę możesz w każdej chwili wycofać, a szczegóły związane z przetwarzaniem Twoich danych osobowych znajdziesz w polityce prywatności.

2 myśli nt. „Darmowy hosting na Dzień Przedsiębiorcy (21 czerwca) – ograj europejską konkurencję i zostań Zdobywcą .EUropy!

  1. Karolina Autor wpisu

    Pani Aniu,

    Cały czas można jednak brać udział w naszym konkursie, w którym za rejestrację domeny .eu można otrzymać równie atrakcyjne nagrody takie jak książki, które pomogą w rozwoju biznesu. Zapraszamy na https://www.domeny.tv/quiz-eu/informacje 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *