Dobre rzeczy przychodzą z domenami .eu

Zapraszamy do wzięcia udziału w naszej najnowszej promocji, w ramach której rozdajemy nagrody za zarejestrowanie domeny .eu. Na chwilę obecną wystarczy zarejestrować w Domeny.tv jedną domenę .eu w okresie promocji – od 1 czerwca do 15 sierpnia oraz zgłosić się do konkursu.

Zasady promocji są bardzo proste. Mamy do dyspozycji 50 zestawów, z których każdy zawiera:

  • koszulkę polo wysokiej jakości z logo .eu oraz Domeny.tv
  • torbę podróżną z logo .eu oraz Domeny.tv
  • voucher uprawniający do zakupu serwera wirtualnego BUSINESS na okres 1 roku za 1,23 zł brutto (wartość serwera 246,00 złotych)

Nagrody będziemy przyznawać według liczby domen .eu zarejestrowanych w okresie promocji. Na dzień dzisiejszy mamy dopiero kilka zgłoszeń, oznacza to, że wystarczy rejestracja jednej domeny .eu!

Jeśli posiadasz już domenę .pl lub .com, szczególnie warto zarejestrować wybraną nazwę również w rozszerzeniu .eu. Domeny te są doskonałym sposobem na prezentację swojej marki lub produktu na rynku europejskim i są doskonale rozpoznawane we wszystkich krajach Unii Europejskiej.

Aby zachęcić Cię do udziału w konkursie, obniżyliśmy cenę rejestracji domeny .eu do kwoty zaledwie 7,70 zł netto (9,47 zł brutto z VAT) za pierwszy rok.

Pamiętaj, iż po rejestracji domeny .eu musisz zgłosić się do konkursu pod adresem: https://www.domeny.tv/promocja-eu

Udostępnij artykuł

Wypełnij formularz, aby otrzymać Domenowy Niezbędnik

* Zapisując się do newslettera, wyrażasz zgodę na przesyłanie Ci informacji o nowościach, promocjach, produktach i usługach firmy Domeny.tv. Zgodę możesz w każdej chwili wycofać, a szczegóły związane z przetwarzaniem Twoich danych osobowych znajdziesz w polityce prywatności.

2 myśli nt. „Dobre rzeczy przychodzą z domenami .eu

  1. admin Autor wpisu

    Nie, ale już w przyszłym tygodniu roześlemy nagrody. Proszę się spodziewać kuriera około środy 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.