Kolejne nowe domeny już dostępne do rejestracji

W dniu dzisiejszym kolejna porcja nowych domen stała się dostępna do publicznej rejestracji. Przypominamy, że nazwy w tych nowych domenach można rejestrować bez restrykcji, na zasadzie „kto pierwszy, ten lepszy”.

W dzisiejszej rundzie pojawiły się rozszerzenia .careers, .photos, .recipes, .shoes. Łączna liczba rozszerzeń nowych domen, które już są dostępne do rejestracji zwiększyła się do ponad 30.

Z dotychczas uruchomionych nowych domen, dla polskich klientów naszym zdaniem najciekawiej wyglądają .guru, .camera, .tips, .sexy oraz .photos.

Aby zarejestrować nazwę domeny należy najpierw skorzystać z wyszukiwarki domen, celem potwierdzenia dostępności wybranej nazwy. Harmonogram uruchamiania rozszerzeń można śledzić w serwisie Domeny.tv na stronie nowe domeny.

Udostępnij artykuł

Wypełnij formularz, aby otrzymać Domenowy Niezbędnik

* Zapisując się do newslettera, wyrażasz zgodę na przesyłanie Ci informacji o nowościach, promocjach, produktach i usługach firmy Domeny.tv. Zgodę możesz w każdej chwili wycofać, a szczegóły związane z przetwarzaniem Twoich danych osobowych znajdziesz w polityce prywatności.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.