Marketing internetowy w czasach kryzysu

Marketing internetowy w czasach kryzysu

Aktualizacja marzec 2021

Marketing Tu i Teraz to cykliczna konferencja dla e-biznesu organizowana przez Szamana Marketingu Bartosza Langę. Zobacz bezpłatny wykład Szamana „Jak podnosić ceny”. Możesz również kupić nagrania z konferencji lub zapisać się na powiadomienia o kolejnych edycjach:

https://go.akademiaszamana.pl/mtit

Konferencja on-line o marketingu w sieci

„Marketing tu i teraz” to konferencja on-line z ekspertami z branży marketingu i biznesu, która odbędzie się już w tym tygodniu (8 i 9 kwietnia 2020 w godzinach 10-18). Tematyką będą działania marketingowe, jakie można i należy podjąć w obecnym, trudnym dla nas wszystkim czasie.

W ciągu 2 dni czeka nas 18 spotkań z ludźmi, którzy pomogą zorganizować konkretne działania pozwalające na: 

  • zdobycie nowych klientów w trudnych warunkach rynkowych, 
  • wykorzystanie działań marketingowych i sprzedażowych w internecie,
  • tworzenie wartościowych treści, które sprzedają,
  • promowanie firmy niskim kosztem,
  • pogłębienie technicznych i prawnych aspektów sprzedaży.

Domeny.tv partnerem „Marketing tu i teraz”

Domeny.tv i MSERWIS.pl są partnerami tego niezwykłego miejsca  spotkań on-line ludzi przedsiębiorczych, a nasz Prezes Zarządu Michał Spławski jest prelegentem konferencji.

 Szef i założyciel domeny.tv prelegentem „Marketing tu i teraz”
Szef i założyciel domeny.tv prelegentem „Marketing tu i teraz”

Michał przedstawi jak szybko, samodzielnie i do tego niewielkim kosztem uruchomić swoją stronę w sieci, mały sklep internetowy czy dodatkową stronę promocyjną firmy (landing page). 

Nawet jeśli firma ma już narzędzia sprzedaży on-line, w przypadku rozwoju swojej oferty w sieci, może potrzebować nowej domeny (dla marki czy produktu, z przeznaczeniem na reklamę eventu np. marketingtuiteraz.pl), nowej strony dla nowych domen lub stron typu „one page”. 

Przy pomocy narzędzia do zarządzania hostingiem cPanel błyskawicznie można zainstalować np. system zarządzania treścią WordPress, co pozwoli szybko i wygodnie zrealizować cele marketingowe, o których jest mowa powyżej.

Organizacja „Marketing tu i teraz”

Konferencja odbędzie się w formie webinaru, który można oglądać po zalogowaniu się. Dzień szkoleniowy będzie podzielony na 6-7 bloków z przerwami 5 minut, plus jedna przerwa 20 minut.

Prelegenci konferencji

Warto przedstawić pozostałych ekspertów, którzy pojawią się na evencie:

Aktualizacja listopad 2020

Zapraszamy na drugą edycję konferencji Marketing Tu i Teraz II „Sprzedaż”, organizowaną przez zespół Szamana Marketingu – Bartosza Langi z balanGO.pl

Tym razem marki Domeny.tv i MSERWIS.pl będzie reprezentował  Marcin Pieleszek – współgospodarz podcastu związanego z marką domeny.tv „Złapani w sieć”. Opowie on o narzędziach wykorzystywanych przy jego realizacji: Podcast – narzędzie wsparcia sprzedaży.

Czy chcesz podnieść jakość procesów sprzedażowych w firmie i sprostać współczesnym wyzwaniom związanym z sytuacją epidemiczną? Potrzebujesz zwiększyć obroty i zarabiać więcej? Pragniesz prowadzić skuteczne rozmowy biznesowe, które zbliżą cię do finansowego sukcesu? O tym jak to zrobić, dowiesz się z nadchodzącej  konferencji marketingtuiteraz.pl

Wyjątkowa konferencja marketingowa – korzyści dla wszystkich

Dla wszystkich czytelników bloga Domeny.tv specjalna 50% zniżka na “wejściówkę” z kodem promocyjnym: domenytv50.

Udostępnij artykuł

Wypełnij formularz, aby otrzymać Domenowy Niezbędnik i e-book o namingu

* Zapisując się do newslettera, wyrażasz zgodę na przesyłanie Ci informacji o nowościach, promocjach, produktach i usługach firmy Domeny.tv. Zgodę możesz w każdej chwili wycofać, a szczegóły związane z przetwarzaniem Twoich danych osobowych znajdziesz w polityce prywatności.

Jedna myśl nt. „Marketing internetowy w czasach kryzysu

  1. questus

    Marketing internetowy stanowi bardzo prosty i szybki sposób dotarcia do potencjalnego klienta. Z tego względu wiele firm decyduje się na taką formę promocji w Internecie. Zauważalne jest to szczególnie w ostatnim czasie, gdy powstaje coraz więcej nowych sklepów internetowych, a rynek e-commerce notuje dynamiczny wzrost. Tego typu działania przekładają się na zyski przedsiębiorstwa, dlatego warto postawić na marketing internetowy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *