Nagłe zmiany w procedurze rejestracji domen .cn

Nagłe zmiany w procedurze rejestracji domen .cn

W dniu 14 grudnia zmieniły się zasady rejestracji domen .cn. Jest to dość popularne rozszerzenie wśród osób rejestrujących domeny w Polsce, dlatego opisujemy tutaj dokładnie nowe wymagania. Zmiany zostały wprowadzone nagle, bez wcześniejszego powiadomienia rejestratorów i nastąpiły na wniosek rządu chińskiego.

Rejestracja domen .cn

Obecnie rejestracja domen .cn jest możliwa wyłącznie na rzecz firm i organizacji, nadal mogą one jednak pochodzić z dowolnego kraju. Nie jest już dłużej możliwa rejestracja na rzecz osób fizycznych. Domeny, które zostały zarejestrowane wcześniej, mogą być przedłużane na dotychczasowych warunkach i nie będzie konieczne podawanie dodatkowych danych.

Aby zarejestrować domenę .cn, po złożeniu i opłaceniu zamówienia na nią należało będzie dostarczyć następujące dokumenty:

  • formularz aplikacyjny CNNIC opieczętowany i podpisany przez osobę upoważnioną
  • kopia dokumenty rejestracyjnego firmy
  • kopia dokumentu tożsamości osoby upoważnionej

Formularz aplikacyjny przygotujemy i prześlemy dla każdej domeny zamawianej domeny .cn. Dokumenty po złożeniu (faxem lub e-mailem) podlegają akceptacji przez CNNIC, w przypadku odmowy rejestracji domeny opłata rejestracyjna nie jest pobierana.

Udostępnij artykuł

Wypełnij formularz, aby otrzymać Domenowy Niezbędnik

* Zapisując się do newslettera, wyrażasz zgodę na przesyłanie Ci informacji o nowościach, promocjach, produktach i usługach firmy Domeny.tv. Zgodę możesz w każdej chwili wycofać, a szczegóły związane z przetwarzaniem Twoich danych osobowych znajdziesz w polityce prywatności.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.