Nowa „polska” domena .tv w TVN24

Nowa „polska domena .tv w TVN24

Pierwszy interaktywny talk-show w polskiej telewizji: publiczna.tv. Widzowie na żywo komentują wydarzenia łącząc się ze studiem przez Onet Skype. Program w formie rankingu przedstawia najciekawsze wiadomości tygodnia prezentując je z zaskakującej perspektywy.

Nowy projekt TVN24

TVN24 stawia na kontakt z widzami. Po sukcesach, jakie odniosły Szkło Kontaktowe i platforma Kontakt TVN24, stacja startuje z nowym projektem. Już w najbliższą niedzielę na antenie zadebiutuje nowy program Macieja Mazura – publiczna.tv. Dziennikarz będzie rozmawiał na żywo z widzami przez internetowe łącze wideo o najważniejszych wydarzeniach tygodnia.

Program będzie swego rodzaju subiektywnym, autorskim rankingiem najciekawszych wydarzeń minionego tygodnia. Maciej Mazur, dziennikarz TVN24 i Faktów TVN wytypuje propozycje do takiej „listy przebojów”, a internauci określą ich kolejność. – Na stronie internetowej programu widzowie zagłosują, co chcą zobaczyć na antenie. Będą też mogli zgłaszać swoje propozycje – tłumaczy Mazur.
Nowy program TVN24

W trakcie programu, przy wykorzystaniu komunikatora internetowego Onet Skype, z prowadzącym będzie mogło porozmawiać nawet czterech naraz, widocznych na ekranie gości. Będą dyskutować, debatować, a czasem zapewne także się kłócić. Widz będzie mógł więc zaistnieć na antenie bez wychodzenia z domu.

TVN24 liczy na widzów

Publiczna.tv to już kolejny projekt TVN24 i tvn24.pl, który opierać się będzie na współpracy z widzami. Przed kilkoma tygodniami ruszyła platforma Kontakt TVN24, która pozwala internautom i widzom przesyłać nam swoje materiały: zdjęcia, filmy i informacje z ostatniej chwili. Dzięki takim mailom i telefonom, dowiedzieliśmy się m.in. o wypadku Macieja Zientarskiego, zobaczyliśmy skutki huraganu Emma i mogliśmy poinformować cały kraj o wycofanych partiach leku dla dzieci, w których odkryto teflon.

Zainteresowanie i aktywność naszych widzów przerosła najśmielsze oczekiwania. Dlatego w ciągu kilku dni powstała osobna redakcja Kontaktu, która cały czas się rozwija.

Kontynuacją tej strategii jest właśnie publiczna.tv. – Otwieramy się na widzów, wpuszczamy ich na antenę. Takie dziennikarstwo obywatelskie to nowy trend rozwoju telewizji – podkreśla Mazur.

Źródło: TVN

Komentarz:

Niezmiernie cieszy, iż kolejny duży gracz na rynku medialnym docenia potencjał domen z rozszerzeniem .tv i wykorzystuje je do promocji. Rozszerzenie .tv staje się również w Polsce wyznacznikiem interaktywnych serwisów internetowych z dużą zawartością multimedialną.

Domeny.tv

Jako CEO MSERWIS posiadam ponad 20-letnie doświadczenie z zakresu tworzenia oprogramowania, funkcjonowania domen oraz serwerów wirtualnych. Odpowiadam za nadzór nad wszystkimi aspektami działalności, w tym sprzedażą, marketingiem, finansami i opracowywaniem strategii biznesowych. Pomagam przedsiębiorcom tworzyć sklepy e-commerce i konfiguratory 3D, które zapewniają więcej klientów dla ich biznesów.

Udostępnij artykuł

O Michał

Jako CEO MSERWIS posiadam ponad 20-letnie doświadczenie z zakresu tworzenia oprogramowania, funkcjonowania domen oraz serwerów wirtualnych. Odpowiadam za nadzór nad wszystkimi aspektami działalności, w tym sprzedażą, marketingiem, finansami i opracowywaniem strategii biznesowych. Pomagam przedsiębiorcom tworzyć sklepy e-commerce i konfiguratory 3D, które zapewniają więcej klientów dla ich biznesów.

Wypełnij formularz, aby otrzymać Domenowy Niezbędnik i e-book o namingu

* Zapisując się do newslettera, wyrażasz zgodę na przesyłanie Ci informacji o nowościach, promocjach, produktach i usługach firmy Domeny.tv. Zgodę możesz w każdej chwili wycofać, a szczegóły związane z przetwarzaniem Twoich danych osobowych znajdziesz w polityce prywatności.

Jedna myśl nt. „Nowa „polska” domena .tv w TVN24

  1. Michał Wendrowski

    A publicznatv.pl już w „odpowiednich” rękach.

    Jak widać, polski rynek domen jeszcze nie jest tak rozwinięty, żeby chociaż więksi gracze wiedzieli, o jakie nazwy domen jeszcze warto zadbać prowadząc główną działalność na takich egzotykach jak publiczna.tv 🙂

    Pozdrawiam

    Michał

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *