Nowe domeny .music i .channel dostępne do prerejestracji

Nowe domeny .music i .channel dostępne do prerejestracji

W czerwcu do prerejestracji trafiły do nas 2 nowe domeny: .music i .channel.

Ze względu na to, że są to zupełnie nowe rozszerzenia, mnóstwo atrakcyjnych nazw czeka do publicznej rejestracji. To wyjątkowa okazja, abyś zarejestrował unikalną i przyciągającą uwagę nazwę, zanim zrobią to inni. Poznaj oficjalne daty uruchomienia, dowiedz się czym jest prejestracja domen i naucz się ją zlecać w panelu administracyjnym Domeny.tv

Czytaj dalej, aby poznać dokładne daty uruchomienia domen, warunki rejestracji i dowiedzieć się, dla kogo będą one odpowiednie. 

Dla kogo odpowiednia jest domena .music?

Dla kogo odpowiednia jest domena music

Domena .music (z ang. muzyka) jest idealna dla każdego, kto jest związany z branżą muzyczną. Jeśli jesteś artystą, muzykiem, DJ-em czy grasz w zespole, domena .music pozwoli Ci wyróżnić się w internecie i łatwo dotrzeć do swojej publiczności. Twoja własna strona internetowa z rozszerzeniem .music natychmiast zasygnalizuje odwiedzającym, że mają do czynienia z treściami muzycznymi. To zwiększy profesjonalizm i rozpoznawalność Twojej witryny.

A może prowadzisz wytwórnię muzyczną? Posiadanie domeny .music będzie świetnym sposobem na promocję Twoich artystów i wydawnictw. Strona z taką domeną może zawierać informacje o nowych albumach, koncertach i wydarzeniach, a także umożliwiać sprzedaż muzyki bezpośrednio fanom.

Domena .music jest również doskonałym wyborem dla organizatorów festiwali i koncertów. Strona z tym rozszerzeniem może posłużyć jako główne źródło informacji dla uczestników. Zaoferuje harmonogramy występów, możliwość zakupu biletów, a także materiały promocyjne i relacje z wydarzeń.

Jeśli prowadzisz bloga muzycznego, kanał na YouTube czy podcast, .music pomoże Ci zbudować markę i dotrzeć do większej liczby odbiorców. Twoi czytelnicy, widzowie czy słuchacze od razu będą wiedzieli, że znajdą u Ciebie treści związane z muzyką. To zwiększy Twoją wiarygodność i zaangażowanie odbiorców.

Nie zapominajmy o edukatorach muzycznych, szkołach muzycznych i nauczycielach. Domena .music to doskonały sposób na prowadzenie platformy edukacyjnej, oferowanie kursów online, materiałów dydaktycznych czy rekrutacji nowych uczniów. Strona internetowa z taką końcówką będzie profesjonalnym miejscem, które przyciągnie zarówno uczniów, jak i rodziców zainteresowanych nauką muzyki.

Warunki rejestracji domeny .music

Domena .music zostanie uruchomiona 10.08.2024 roku. Domenę zarejestrujesz na minimum okres 1 rok. Rejestracja odbywa się natychmiastowo i nie ma żadnych restrykcji. Koszt rejestracji wynosi 299,00 zł netto za rok, taka sama cena obowiązuje przy przedłużeniu domeny na kolejny okres. Transfer domeny trwa 6 dni. Dla tego rozszerzenia nie ma możliwości rejestracji domen IDN.

Aktualnie możesz zlecić prerejetrację nazw w domenie .music w panelu administracyjnym Domeny.tv.

Dla kogo odpowiednia jest domena .channel?

Dla kogo odpowiednia jest domena channel

Domena .channel (z ang. kanał) jest doskonałym wyborem dla każdego, kto tworzy i publikuje treści wideo lub prowadzi kanały medialne. Jeśli jesteś twórcą treści na YouTube, Twitchu, czy innej platformie streamingowej, domena .channel pomoże Ci zbudować spójną markę online. Dzięki niej Twoi widzowie łatwiej znajdą Twoje treści, a profesjonalna strona z rozszerzeniem .channel będzie doskonałym miejscem do prezentacji Twoich filmów, vlogów czy transmisji na żywo.

Zastanawiasz się, czy domena .channel jest dla Ciebie odpowiednia? Jeśli zarządzasz firmą medialną lub kanałem telewizyjnym, odpowiedź brzmi: zdecydowanie tak. Domena .channel pozwoli Ci na efektywne promowanie swojej oferty. Na stronie z tą końcówką umieścisz programy, harmonogramy emisji, materiały promocyjne oraz umożliwisz widzom dostęp do treści na żądanie. To idealne rozwiązanie, aby wzmocnić swoją obecność w sieci i przyciągnąć nowych odbiorców.

Domena .channel jest również świetnym wyborem dla organizacji i firm, które prowadzą webinary, szkolenia online czy wideokonferencje. Strona internetowa z końcówką .channel może służyć jako centralne miejsce, gdzie uczestnicy znajdą wszystkie niezbędne informacje, nagrania z poprzednich sesji oraz harmonogramy Twoich wydarzeń. Dzięki temu zwiększysz profesjonalizm swoich działań i ułatwisz dostęp do swoich treści.

Być może nagrywasz videoblogi, podcasty lub jesteś influencerem? Domena .channel doskonale nadaje się do tworzenia dedykowanych miejsc, które będą skupiać treści z wybranego obszaru tematycznego. Dzięki niej Twoi odbiorcy od razu będą wiedzieć, że znajdą u Ciebie wartościowe i ukierunkowane materiały, co zwiększy ich zainteresowanie i zaangażowanie. Strona z taką domeną może również służyć jako platforma do interakcji z użytkownikami, udostępniania dodatkowych zasobów i budowania społeczności wokół Twojej marki.

Domena .channel to świetne narzędzie dla edukatorów i trenerów prowadzących kursy wideo online, chcących zaprezentować swoje oferty. Na stronie z tym rozszerzeniem umieścisz lekcje wideo, materiały edukacyjne, testy i ćwiczenia czy platformę do komunikacji z uczniami. Taka strona zwiększy Twoją wiarygodność i przyciągnie nowych kursantów.

Warunki rejestracji domeny .channel

Domena .channel zostanie uruchomiona 1.12.2024 roku. Zarejestrujesz ją na minimalny okres 1 roku. Proces rejestracji odbywa się natychmiastowo i nie ma żadnych restrykcji. Koszt rejestracji wynosi 99,00 zł netto rocznie, taka sama cena obowiązuje przy przedłużeniu domeny na kolejny rok. Transfer nazw w .channel trwa 6 dni i również kosztuje 99,00 zł netto. Dokładne warunki rejestracji sprawdzisz zawsze na stronie domeny.

Obecnie w panelu administracyjnym Domeny.tv zlecisz prerejetrację nazw w domenie .channel.

Jak dokonać prerejestracji domeny w Domeny.tv?

Prerejestracja polega na złożeniu zamówienia, które zostanie zrealizowane natychmiast po rozpoczęciu publicznej rejestracji nazw w danym rozszerzeniu. Wybierać można tylko spośród tych rozszerzeń, dla których określono już warunki cenowe oraz planowaną datę rozpoczęcia rejestracji.

Prerejestracji domen dokonasz wyłącznie po zalogowaniu się do panelu administracyjnego w Domeny.tv. Z lewego bocznego menu wyszukaj „Prerejestracja domen”. Kolejno wybierz rozszerzenie, wpisz interesującą Cię nazwę i zleć prerejestrację.

Screen Shot 07 01 24 at 09.44 AM

Zasady prerejestracji:

  1. Przerejestrowanie domeny wiąże się z obciążeniem salda opłatą równą cenie rejestracji danej domeny.
  2. Zamówienie jest składane u co najmniej dwóch współpracujących z nami globalnych rejestratorów, aby zwiększyć szanse na uzyskanie domeny.
  3. Po złożeniu zamówienia nie można go anulować.
  4. Jeśli rejestracja domeny nie będzie możliwa (np. gdy domena została wcześniej zarejestrowana przez inny podmiot), pobrana kwota zostanie zwrócona na saldo, z którego można ją wykorzystać na inne operacje. Kwota ta nie podlega zwrotowi w inny sposób.
  5. Ceny prerejestracji będą widoczne po wpisaniu nazwy domeny i wybraniu rozszerzenia.

Podsumowanie – dla kogo są domeny .music i .channel?

Domena .music jest idealna dla każdego, kto działa w obszarze muzyki, niezależnie od tego, czy jesteś artystą, promotorem, edukatorem czy pasjonatem muzyki. Dzięki niej zbudujesz silną obecność online, która będzie jasno komunikować, czym się zajmujesz i która przyciągnie właściwą publiczność.

Natomiast domena .channel świetnie sprawdzi się dla twórców treści wideo, kanałów medialnych oraz osób zajmujących się edukacją online. Z jej pomocą skutecznie zbudujesz swoją markę w Internecie, zwiększysz profesjonalizm swojej strony i przyciągniesz zaangażowaną widownię, oferując jej łatwy dostęp do wartościowych materiałów.

Zleć prerejestrację tych nowych domen już teraz, ponieważ wiele atrakcyjnych nazw jest jeszcze dostępnych. To wyjątkowa okazja, abyś zdobył unikalną i przyciągającą uwagę nazwę, zanim zrobią to inni. Nie czekaj i zacznij budować swoją silną obecność w Internecie już dziś! Sprawdź dostępność dowolnych domen w wyszukiwarce Domeny.tv!

Już od kilku lat zajmuję się planowaniem, koordynacją i realizacją działań marketingowych w MSERWIS.pl i Domeny.tv. Jestem odpowiedzialny za promowanie usług, produktów i oprogramowań mojej firmy. Aby jak najlepiej zrozumieć ich funkcje i zalety współpracuję z zespołem programistów i Biurem Obsługi Klienta. Wykorzystuję różnorodne taktyki i kanały marketingowe, żeby dotrzeć do potencjalnych klientów i przekonać ich do zakupu lub subskrypcji. Moje działania obejmują m.in. tworzenie kampanii marketingowych, pisanie materiałów marketingowych, zarządzanie mediami społecznościowymi oraz marketingiem e-mailowym i analizowanie rynku w celu zrozumienia potrzeb i preferencji docelowych odbiorców. Rozumiem technologię i potrafię przekazywać złożone koncepcje techniczne odbiorcom nietechnicznym.

Udostępnij artykuł

O Jan Bim

Już od kilku lat zajmuję się planowaniem, koordynacją i realizacją działań marketingowych w MSERWIS.pl i Domeny.tv. Jestem odpowiedzialny za promowanie usług, produktów i oprogramowań mojej firmy. Aby jak najlepiej zrozumieć ich funkcje i zalety współpracuję z zespołem programistów i Biurem Obsługi Klienta. Wykorzystuję różnorodne taktyki i kanały marketingowe, żeby dotrzeć do potencjalnych klientów i przekonać ich do zakupu lub subskrypcji. Moje działania obejmują m.in. tworzenie kampanii marketingowych, pisanie materiałów marketingowych, zarządzanie mediami społecznościowymi oraz marketingiem e-mailowym i analizowanie rynku w celu zrozumienia potrzeb i preferencji docelowych odbiorców. Rozumiem technologię i potrafię przekazywać złożone koncepcje techniczne odbiorcom nietechnicznym.

Wypełnij formularz, aby otrzymać Domenowy Niezbędnik i e-book o namingu

* Zapisując się do newslettera, wyrażasz zgodę na przesyłanie Ci informacji o nowościach, promocjach, produktach i usługach firmy Domeny.tv. Zgodę możesz w każdej chwili wycofać, a szczegóły związane z przetwarzaniem Twoich danych osobowych znajdziesz w polityce prywatności.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *