Obudź w sobie NINJA!

.ninja domena

Od czasu XIV-wiecznych superzabójców z Japonii, kultura wojowników ninja przetrwała do dziś i wszystko wskazuje na to, że będzie trwać co najmniej przez następny okres 700 lat.

Kultura ninja rozwijała się w literaturze popularnej przez lata, zaś tajemniczy wojownicy wyszli z ukrycia i wkroczyli na wielki ekran w latach 60-tych ubiegłego stulecia, razem z Jamesem Bondem, oraz na mały ekran z Brucem Lee.

Od tamtego czasu kultura popularna zaczęła coraz mocniej czerpać z kultury Dalekiego Wschodu, zaś zdolności ninja doskonale uzupełniały siłę mięśni o zdolności psychologiczne i filozoficzne.

Pół wieku później Internet stał się nowym polem bitwy. Nowe milenium również spotkało się z ponownym rozkwitem kultury komiksu, przez wszystkie media, aż po wielkie hity kinowe. Władcami Internetu stali się hakerzy, koderzy i dotcomowi milionerzy. Poprzez kulturę komiksową idealnie się wpisali w ruch ninja – trening, poświęcenie, intuicję. Dzisiaj bycie ninja oznacza nie tylko bycie najszybszym i najlepszym, ale też posiadanie wiedzy o własnych ułomnościach czy docenienia swoich unikalnych zdolności, a to wszystko ze szczyptą humoru.

W ten nowy świat wkracza .NINJA. Niech stanie się wizytówką dla nowych pokoleń władców Internetu! Domeny .NINJA są obecnie dostępne dla wszystkich, na zasadzie kto pierwszy, ten lepszy.

Domeny .NINJA

W kwietniu rejestracja domen .ninja jest dostępna aż o 90% taniej! Nie ma żadnych haczyków, nie trzeba nawet przebierać się w strój ninja. Wybierz swoją nazwę pod poniższym linkiem, zaś w procesie zakupu użyj kodu rabatowego APRIL-NINJA. Twoja cena za pierwszy rok utrzymania nazwy w domenie .NINJA wyniesie 7,90 zł netto (9,72 zł z VAT).

Rejestruj domeny .NINJA: https://www.domeny.tv/domeny/ninja

PS. Informujemy również z wyprzedzeniem i prosimy o zaznaczenie w swoim kalendarzu. Każdego roku, 5 grudnia, obchodzimy Międzynarodowy Dzień Ninja! W tym dniu możesz śmiało założyć swój strój ninja, ubrać się na ciemno i zakradać się jak prawdziwy zawodowy ninja.

Podobał Ci się artykuł? Udostępnij

Wypełnij formularz, aby otrzymać Domenowy Niezbędnik

* Zapisując się do newslettera, wyrażasz zgodę na przesyłanie Ci informacji o nowościach, promocjach, produktach i usługach firmy Domeny.tv. Zgodę możesz w każdej chwili wycofać, a szczegóły związane z przetwarzaniem Twoich danych osobowych znajdziesz w polityce prywatności.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *