Pracujemy bez zmian

domeny tv

Szanowni Państwo,
informujemy, że mimo aktualnej sytuacji epidemiologicznej, nasza praca przebiega bez żadnych zakłóceń oraz zmian. Rejestracja domen online prowadzona jest w sposób ciągły, nie zmienił się także sposób pracy Biura Obsługi Klienta.

Jak można się z nami skontaktować?

Biuro Obsługi Klienta pozostaje do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku, w godzinach od 9 do 17.

Zapraszamy do kontaktu:

Zapewniamy ciągłość usług, zarówno domenowych, jak i hostingowych. Administratorzy są wspierani przez systemy monitorujące przebieg procesów 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu.

Informujemy również, że jesteśmy przygotowani na ewentualne przejście na pracę zdalną. Sytuacja ta nie wpłynie na realizację usług ani możliwość uzyskania pomocy Biura Obsługi Klienta.

Możliwe opóźnienia w rejestracji niektórych domen narodowych

Ze względu na sytuację epidemiologiczną i prewencyjne działania podejmowane w innych krajach, rejestracje nazw domen w niektórych rozszerzeniach mogą być opóźnione. Dotyczy to rejestrów, w których wymagane jest manualne działanie pracowników. Według naszych informacji najpopularniejsze rejestry działają bez żadnych przeszkód.

Zachęcamy do wcześniejszego przedłużenia ważności usług

Klientów, którym w najbliższym czasie wygasają domeny i inne usługi, zachęcamy do wcześniejszego przedłużenia ich ważności na wypadek, gdyby banki notowały problemy z obsługą przelewów.

Zespół Domeny.tv

Udostępnij artykuł

Wypełnij formularz, aby otrzymać Domenowy Niezbędnik i e-book o namingu

* Zapisując się do newslettera, wyrażasz zgodę na przesyłanie Ci informacji o nowościach, promocjach, produktach i usługach firmy Domeny.tv. Zgodę możesz w każdej chwili wycofać, a szczegóły związane z przetwarzaniem Twoich danych osobowych znajdziesz w polityce prywatności.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *