Premiera Biblii e-biznesu 3.0

198742186 4034169086619344 8897786183360041807 n

8 czerwca, odbyła się premiera “Biblii e-biznesu 3.0”, największej bazy wiedzy o e-biznesie. Poniżej dowiesz się, jakie tematy znajdziesz w książce oraz jacy autorzy podzielili się swoją wiedzą. Sprawdź jak wypadła relacja z konferencji online organizowanej przez Domeny.tv i MSERWIS, która odbyła się dniu premiery. Co więcej, podczas konferencji zorganizowany został konkurs, gdzie 4 osoby wygrały po egzemplarzu “Biblii e-biznesu 3.0”. Zobacz, jakie było pytanie konkursowe.

Aktualizacja 10.06.2021

Premierowa konferencja „Biblii e-biznesu 3.0” już za nami. Jesteśmy bardzo zadowoleni z całego spotkania. Poniżej przedstawiamy link do minionego wydarzenia, tak żebyście mogli przesłuchać te tematy, które Was interesują. Ponadto zachęcamy do subskrypcji profilu Złapanych w Sieć.

W spotkaniu wzięło udział 14 autorów i opowiedzieli oni o:

Przedstawiamy kilka ciekawszych zdjęć z premiery Biblii e-biznesu 3.0:

Co znajdę w Biblii e-biznesu 3.0?

Nowe wydanie Biblii e-biznesu to ogrom wiedzy i wskazówek dla każdego – nieważne, czy tylko interesuje się e-biznesem czy prowadzi swoją działalność. Zobacz, o czym możesz przeczytać w najnowszym wydaniu “Biblii”:

 • Jak rozpocząć własny biznes? Jakim CMS będzie najlepszy pod e-sklep?
 • Jak wybór właściwego rozszerzenia domeny wpłynie na Twój biznes?
 • W jaki sposób budować skuteczne strategie marketingowe, cenowe oraz sprzedażowe.
 • Którymi działaniami marketingowymi warto się interesować w obecnych czasach?
 • Jak możesz zabezpieczyć swój biznes online?
 • Dlaczego warto zadbać o pozycjonowanie strony?
 • Które procesy warto optymalizować, zautomatyzować lub delegować?

Szczegółowe informacje o tym, co znajdziesz w “Biblii e-biznesu 3.0” będą dostępne w specjalnym odcinku podcastu Złapanych w sieć.

Jeśli chcesz dowiedzieć się czegoś, co nie było poruszane w podcaście ani książce, to zapiszcie się na darmowy webinar z autorami książki. Prelegenci zapowiedzieli sporo niespodzianek, o których usłyszycie wyłącznie na webinarze.

Co znajdziesz w rozdziale 1.7 – Nazwa i domena dla e-biznesu.

W Biblii e-biznesu 3.0 dwukrotnie udzielił się Michał Spławski, czyli założyciel Domeny.tv MSERWIS I Domeny.tv. Z rozdziału 2.6 “Hosting dla e-sklepu” (podlinkować bloga) dowiesz się m.in: jakie są kluczowe parametry hostingu i czym kierować się przy wyborze hostingu. 

Rozdział 1.7 “Nazwa i domena dla e-biznesu” zapozna Cię z zagadnieniami związanymi z:

 • wyborem najlepszej nazwy,
 • jakie warianty warto brać pod uwagę przy wyborze nazwy domeny,
 • jak wybrać dobrego rejestratora domeny,
 • jak przejąć cudzą domenę,
 • jak zadbać o bezpieczeństwo swoich domen.

Kim są autorzy Biblii e-biznesu 3.0?

“Biblię e-biznesu 3.0” stworzyło aż 83 wybitnych autorów i każdy z nich jest fachowcem w konkretnej dziedzinie. Poniżej przedstawiamy listę wszystkich osób, bez których trzecie wydanie książki byłoby niemożliwe:

Robert Bekas, Tomasz Burcon, Andrzej Burzyński, Krzysztof Burzyński, Kamil Cebulski, Angelika Chimkowska, Mateusz Chłodnicki, Marcin Cichoń, Konrad Cioczek, Marcin Cisek, Monika Czaplicka, Agnieszka Dejnaka, Maciej Dutko, Piotr Dywański, Paweł Fornalski, Karol Froń, Daria Gaca, Adrian Gamoń, Marcin Godlewski, Marek Golec, Adrian Gorzycki, Grzegorz Grabowski, Mateusz Grzywnowicz, Marek Jankowski, Jakub Jasiński, Jason Hunt, Łukasz Kamiennik, Piotr Kiełcz, Maria Kobryń, Bartosz Kolanek, Damian Kołata, Paweł Korycki, Maciej Stępa, Michał Kosel, Jacek Kotarbiński, Zbigniew Krakowski, Paweł Królak, Kamila Kruk, Iga Krynicka-Pieleszek, Paweł Krzyworączka, Bartosz Langa, Mikołaj Lech, Maciej Lewiński, Michał Lidzbarski, Dagmara Łuczyńska, Marcin Łukiańczyk, Tomasz Maciejewski, Artur Maciorowski, Łukasz Marczewski, Krzysztof Marzec, Paweł Mielczarek, Piotr Motyl, Rafał Namieciński, Marek Niedźwiedź, Robert Okulski, Piotr Oracz, Marcin Osman, Tomasz Palak, Magdalena Pawłowska, Marcin Pieleszek, Adam Pioch, Marcin Piwowarczyk, Ilona Przetacznik, Dariusz Puzyrkiewicz, Krzysztof Rdzeń, Barbara Rogala, Rafał Sadłowski, Michał Sadowski, Paweł Sala, Jakub Sobczak, Robert Solga, Michał Spławski, Dawid Starzykiewicz, Barbara Stawarz-García, Jakub Szajdziński, Piotr Szulczewski, Paweł Tkaczyk, Trader21, Justyna Trzupek, Mikołaj Winkiel, Izabela Wisłocka, Damian Wiszowaty, Marcin Wsół.

Spotkanie live z autorami Biblii

Domeny.tv i MSERWIS na dzień premiery, czyli 8.06.2021, zaprosił do swojej siedziby we Wrocławiu kilku autorów “Biblii e-biznesu 3.0”:

 • Macieja Dutko,
 • Macina Godlewskiego,
 • Bartosza Langę,
 • Łukasza Marczewskiego,
 • Marcina Pieleszka,
 • oraz Michała Spławskiego.

Odbędą się również spotkania online z następującymi gośćmi:

 • Grzegorzem Schwarzem, wiceprezesem zarządu Grupy Helion SA,
 • Iloną Przetacznik, radcą prawnym, przedsiębiorcą, ekspertem prawa online, e-commerce’u, RODO i umów. 
 • Michałem Lidzbarskim, który od 5 lat zajmuje się profesjonalnie tworzeniem i sprzedażą kursów internetowych dla klientów Web To Learn.
 • Piotrem Motylem, z ponad 19-letnim doświadczeniem w biznesie. Od 2009 roku zajmuje się konsultingiem w e commersie.
 • Krzysztofem Burzyńskim, który pomaga w tworzeniu content marketingu, komunikacji i obsługi narzędzi internetowych.
 • Michał Kosel, wykładowcą LEM przy Instytucie Misesa oraz doradcą na Uniwersytecie Opolskim w formie eksperta z sektora prywatnego.  
 • Mikołajem Lechem, rzecznikiem patentowym
 • Andrzejem Burzyńskim, założycielem Akademii Rozwoju Przedsiębiorcy, dziennikarzem Kontestacji.com i telewizji TBN.

Spotkanie odbędzie się o godzinie 18:00. Autorzy podzielą się swoją wiedzą, która nie znalazła się w książce. Zapis na wydarzenie jest dostępny pod tym adresem: https://bibliaebiznesu.pl/webinar/ i jest ograniczony czasowo. Przewidujemy interakcję z uczestnikami, więc każdy będzie mógł zadać nurtujące go pytania. Ponadto podczas konferencji odbędzie się prosty konkurs, w którym 3 najszybsze osoby będą miały okazję wygrać po egzemplarzu Biblii e-biznesu 3.0. Oprócz tego ujawniony zostanie jednodniowy kod, który umożliwi zamówienie ebooka o 30% taniej. Serdecznie zachęcamy do wzięcia udziału!

Jestem pracownikiem działu marketingu i grafikiem w MSERWIS.pl i Domeny.tv. Odpowiadam za tworzenie treści wizualnych wspierających działania marketingowe firmy. Projektuję grafiki do materiałów marketingowych i redaguję teksty zarówno w języku polskim, jak i angielskim.

Udostępnij artykuł

O Agnieszka Pawlak

Jestem pracownikiem działu marketingu i grafikiem w MSERWIS.pl i Domeny.tv. Odpowiadam za tworzenie treści wizualnych wspierających działania marketingowe firmy. Projektuję grafiki do materiałów marketingowych i redaguję teksty zarówno w języku polskim, jak i angielskim.

Wypełnij formularz, aby otrzymać Domenowy Niezbędnik i e-book o namingu

* Zapisując się do newslettera, wyrażasz zgodę na przesyłanie Ci informacji o nowościach, promocjach, produktach i usługach firmy Domeny.tv. Zgodę możesz w każdej chwili wycofać, a szczegóły związane z przetwarzaniem Twoich danych osobowych znajdziesz w polityce prywatności.

4 myśli nt. „Premiera Biblii e-biznesu 3.0

 1. buzz

  Jestem chyba jedyną osobą która posiada wszystkie 3 wersje. Z sentymentu zostawiłem sobie Biblie e-biznesu 1 i 2 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *