Rejestracja domen najprostszym sposobem zabezpieczenia marki za granicą

ochrona marki

Ochrona własności intelektualnej zawartej w nazwie marki powinna być istotnym elementem strategicznym ekspansji międzynarodowej.

Marka coraz częściej przyczynia się do komercyjnego sukcesu firmy, ponieważ odróżnia Ciebie i Twój produkt od konkurencji oraz pozwala przyciągnąć zainteresowanie.  Przedsiębiorcy często uważają rejestrację znaku towarowego za jedyną formę ochrony marki. Jest to oczywiście rozwiązanie niezbędne, ale warto pamiętać, że nie jedyne – prostym i tanim sposobem na szybkie zabezpieczenie marki za granicą będzie zarejestrowanie odpowiedniej domeny narodowej.

Przeczytaj pełny artykuł na naszej nowej platformie Eksport.pl: Rejestracja domen najprostszym i najszybszym sposobem zabezpieczenia marki za granicą

Udostępnij artykuł

Wypełnij formularz, aby otrzymać Domenowy Niezbędnik i e-book o namingu

* Zapisując się do newslettera, wyrażasz zgodę na przesyłanie Ci informacji o nowościach, promocjach, produktach i usługach firmy Domeny.tv. Zgodę możesz w każdej chwili wycofać, a szczegóły związane z przetwarzaniem Twoich danych osobowych znajdziesz w polityce prywatności.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *