Siedem nowych domen już w wolnej rejestracji

.bike

Pierwszych 7 rozszerzeń nowych domen jest już dostępnych do publicznej rejestracji. Nie trzeba posiadać znaków towarowych, dopisywać się do list rezerwacyjnych ani czekać na przydzielenie domen. Można je zarejestrować natychmiast tak jak każdą domenę .com czy .pl – a domena będzie aktywna praktycznie od razu.

Pierwsze 7 rozszerzeń to: GURU, .BIKE, .VENTURES, .HOLDINGS, .PLUMBING, .CLOTHING, .SINGLES. Z punktu widzenia polskiego rynku zdecydowanie najciekawiej prezentuje się domena .GURU. Może ona posłużyć zarówno jako serwis dla dowolnego profesjonalisty jak i serwis z dawką humoru.

Jeśli chcesz mieć swoją domenę .guru, na przykład www.wielki.guru, możesz ją już zarejestrować u nas na dwa sposoby:

Co tydzień będą pojawiać się nowe domeny do rejestracji. Zapraszamy do zapisów na prerejestracje przed dniem uruchomienia danej domeny, lub do rejestracji już po uruchomieniu. Więcej informacji na stronie nowe domeny.

Udostępnij artykuł

Wypełnij formularz, aby otrzymać Domenowy Niezbędnik

* Zapisując się do newslettera, wyrażasz zgodę na przesyłanie Ci informacji o nowościach, promocjach, produktach i usługach firmy Domeny.tv. Zgodę możesz w każdej chwili wycofać, a szczegóły związane z przetwarzaniem Twoich danych osobowych znajdziesz w polityce prywatności.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.