Słowenia oraz Islandia otwierają swoje domeny

Słowenia oraz Islandia otwierają swoje domeny

W dniu 29 października została uwolniona rejestracja domen .is (Islandia), także już od przyszłego tygodnia będzie można rejestrować bez restrykcji domeny .si (Słowenia). Od pewnego czasu obserwujemy globalny trend liberalizacji warunków rejestracji domen narodowych.

Rejestracja domen .is i .si

W celu zarejestrowania zarówno domen na Islandii oraz w Słowenii wymagane było posiadanie lokalnego adresu siedziby firmy na terenie danego kraju. Dodatkowo istniał limit zarejestrowanych domen na rzecz jednego abonenta. Liberalizacja z pewnością przyczyni się do skokowego wzrostu liczby domen w tych krajach.

Domeny .is oraz .si, jak również ponad 100 rozszerzeń innych krajów można już teraz rejestrować w Domeny.tv.  Zapraszamy wszystkie firmy chcące chronić swoją markę i rozszerzać działalność na rynki zagraniczne do rejestracji domen w naszym serwisie.

Udostępnij artykuł

Wypełnij formularz, aby otrzymać Domenowy Niezbędnik

* Zapisując się do newslettera, wyrażasz zgodę na przesyłanie Ci informacji o nowościach, promocjach, produktach i usługach firmy Domeny.tv. Zgodę możesz w każdej chwili wycofać, a szczegóły związane z przetwarzaniem Twoich danych osobowych znajdziesz w polityce prywatności.

Jedna myśl nt. „Słowenia oraz Islandia otwierają swoje domeny

  1. user

    Tylko dlaczego te domeny kosztują takie bajońskie sumy? 1000zł za domenę .is? Wolne żarty.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.