Zarejestruj domenę .eu i zdobądź atrakcyjne nagrody!

cover2

Lato za pasem, a Ty nie możesz przestać myśleć o tym, jak rozwinąć swój biznes na rynki zagraniczne? A co jeśli powiemy Ci, że da się połączyć letnią, czerwcową atmosferę z planowaniem podboju poza granicami naszego kraju?

Zanim rozpoczniesz ekspansję światowych rynków, pomyśl o tym jakie możliwości skrywa przed Tobą Europa.

Nie wiesz od czego zacząć ekspansję? Zarejestruj domenę .eu i zaprezentuj swój biznes krajom europejskim! Potem rozwiąż Quiz, wygraj leżak lub inny wakacyjny gadżet i w jego towarzystwie zaplanuj strategię rozwoju!

Jeśli posiadasz już domenę .pl lub .com, warto zarejestrować wybraną nazwę również w rozszerzeniu .eu. Domeny te są doskonałym sposobem na prezentację swojej marki lub produktu na rynku europejskim i gwarantują wzrost rozpoznawalności Twojego biznesu we wszystkich krajach Unii Europejskiej.

Podbij rynki europejskie z domeną .eu

Konkurs - domena europejska

Zapraszamy do wzięcia udziału w naszej najnowszej promocji, w ramach której zarejestrujesz domenę .eu za jedyne 7,90 zł netto (9,72 zł brutto z VAT) za pierwszy rok i otrzymasz cenne nagrody.

Co trzeba zrobić? Wystarczy zarejestrować co najmniej jedną domenę .eu w Domeny.tv w okresie promocji – od 1 czerwca do 15 lipca 2018 roku oraz rozwiązać quiz, w którym sprawdzisz swoją wiedzę o rynkach europejskich.

Za każdą domenę .eu zarejestrowaną w okresie promocji oraz za zdobyte w quizie rynki europejskie otrzymujesz od nas punkty. Po zakończeniu konkursu, 40 osób o największej liczbie punktów otrzyma od nas nagrody! Nagrody zostaną wysłane przesyłką kurierską na adres Uczestnika.

Domeny.tv i .EUropa – najlepsi partnerzy w biznesie

Poniżej przedstawiamy przedział nagród według końcowego miejsca w rankingu:

Przedział nagród według miejsca w rankingu:

  • Miejsca 1-10: leżak z logo firmy, plecak ze sznurkiem, frisbee
  • Miejsca 11-30: kubek termiczny, plecak ze sznurkiem, frisbee
  • Miejsca 31-40: plecak ze sznurkiem, frisbee.

Zapraszamy 🙂

Odpowiada za działania marketingowe marek Domeny.tv, MSERWIS.pl oraz Dotinum.

Udostępnij artykuł

Wypełnij formularz, aby otrzymać Domenowy Niezbędnik i e-book o namingu

* Zapisując się do newslettera, wyrażasz zgodę na przesyłanie Ci informacji o nowościach, promocjach, produktach i usługach firmy Domeny.tv. Zgodę możesz w każdej chwili wycofać, a szczegóły związane z przetwarzaniem Twoich danych osobowych znajdziesz w polityce prywatności.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *