Jak zwiększyć sprzedaż i zbudować silny wizerunek marki?

jak zwiekszyc sprzedaz
Jesteś przedsiębiorcą i chciałbyś zwiększyć sprzedaż bez dużych nakładów finansowych i zbudować silny wizerunek marki? Zobacz, których wydarzeń nie możesz przegapić! Poprzez oferowane usługi oraz dzielenie się doświadczeniem, Domeny.tv stara się wspierać internetowych przedsiębiorców w ich drodze na szczyt. Z tego względu objęliśmy patronat nad dwoma wydarzeniami, które dostarczą każdemu przedsiębiorcy niezbędnej wiedzy, aby poprawić wyniki sprzedażowe i wykreować pozytywny wizerunek swojej firmy. Oto one:

1. Konferencja „Professional Business Image” – Wykreuj wizerunek swojej firmy

Większość z nas zdaje sobie sprawę, że wizerunek ma istotne znaczenie zarówno w życiu zawodowym jak i w życiu prywatnym. Zależy nam na pozytywnym wizerunku, chcemy być postrzegani jako profesjonaliści, osoby uczciwe, kompetentne oraz takie, którym można zaufać. To jak postrzegają nas inni jest niezwykle istotne dla osób prowadzących własną firmę, zarządzających zespołem, obsługujących klientów, ponieważ przekłada się na ilość klientów, wysokość dochodów, a także na zawodowy sukces. Warto więc wiedzieć na ten temat jak najwięcej. Konferencja „Professional Business Image” jest doskonałą okazją do tego, aby właściciele firm, freelancerzy a także doradcy ds. wizerunku i PR poznali tajniki jak kreować wizerunek także w sytuacji kryzysowej; jak napisać tekst sprzedażowy z wykorzystaniem storytellingu; jak wykreować wizerunek lidera; a także jak mówić, aby zapaść w pamięć słuchacza na długo. W roli prelegentów wystąpią ogólnopolscy eksperci w dziedzinie: e-biznesu, social media, storytellingu, copywritingu, kreowania wizerunku w sytuacji kryzysowej, a także stylizacji. Jak zbudować silny wizerunek marki? Konferencja odbędzie się w samym sercu Poznania w obiekcie konferencyjnym pod nazwą Młyńska 12, w dniu 17 listopada 2016, start godzina 9.00. Bilety promocyjne dostępne tylko do 20 października. Zarezerwuj swoje miejsce już dziś!

2. Szkolenie dla e-sprzedawców „E-biznes do Kwadratu” – Spotęguj Swoją Sprzedaż!

Po 3 latach przerwy powraca popularne wśród e-sprzedawców szkolenie „E-biznes do Kwadratu”. Jest to katalog 33 pozacenowych zasad budowania przewagi konkurencyjnej, tak ważnych dziś na rynku psutym przez „cenodajki”. Szkolenie prowadzi Maciej Dutko – certyfikowany wykładowca Allegro, twórca najgłośniejszej książki w branży – „Biblii e-biznesu” oraz bestsellerów „Targuj się!” i „Efekt tygrysa”. Jak zwiększyć sprzedaż? Szkolenie „E-biznes do Kwadratu” to kwintesencja 11 lat prowadzenia przez Autora e-biznesu, jego 10-letniej działalności szkoleniowej oraz ponad 1200 przeprowadzonych audytów i poprawionych ofert. Bazując na tak ogromnym doświadczeniu, Dutko zdiagnozował najczęściej popełniane przez e-sprzedawców błędy oraz stworzył katalog 33 technik, strategii i metod, które – bez większego wysiłku, nakładów czasowych czy finansowych – pozwalają osiągać ponadprzeciętne wzrosty sprzedaży i skutecznie zdystansować konkurencję. Sekret polega na wewnętrznej poprawie ofert, bez inwestowania środków w intensywny i kosztowny marketing zewnętrzny czy czasochłonne budowanie społeczności na Facebooku lub Twitterze. Jedyne edycje otwarte w 2016:
 • Wrocław (edycja XIX): 22 października 2016 (zgłoś udział)
 • Gdańsk (edycja XX): 30 października 2016 (zgłoś udział)
 • Poznań (edycja XXI): 5 listopada 2016 (zgłoś udział)
 • Kraków (edycja XXII): 12 listopada 2016 (zgłoś udział)
 • Bangkok (edycja XXIII, specjalna): 25 listopada 2016 (zapisz się w ramach 3-dniowej konferencji „Biznes ponad Granicami”).
W polu „Dodatkowe informacje” podaj hasło „domeny-tv-5%„, a skorzystasz z 5% rabatu na dowolny pakiet. Uczestnicy szkolenia dowiedzą się m.in.:
 • jak tworzyć tytuły ofert, które przyciągną klientów i zachęcą do wejścia?
 • w jaki sposób zbudować ofertę, aby błyskawicznie przemówiła do wyobraźni internauty i skłoniła go do wyboru naszego produktu?
 • dlaczego większość zdjęć produktowych zniechęca do zakupu i jak to zmienić?
 • jak pojedyncze słowa mogą zachęcić lub odstraszyć klienta i w jaki sposób tworzyć naprawdę skuteczne, a przy tym etyczne teksty marketingowe?
 • które elementy naszej oferty najbardziej odstraszają klientów i jak temu przeciwdziałać?
 • w jaki sposób budować pozytywną markę i zwiększać zaufanie klienta?
 • czy „content marketing” naprawdę ma sens tylko w wielkich sklepach?
 • dlaczego i jak mądrze stosować reklamę porównawczą?
 • czy popularne „zobacz też nasze inne oferty” wciąż działa i jak stosować naprawdę efektywny cross-selling?
 • w jaki sposób wcześniejsi klienci mogą zachęcić nowych?
 • jak działa „trafność Allegro” i jak ją wykorzystać do zwiększenia sprzedaży?
 • jak sprzedawać skutecznie, a zarazem drożej niż konkurencja?
Informacje i zapisy: www.ebiznes2.pl (5% zniżki z hasłem „domeny-tv-5%”)

„Biblia e-biznesu 2”

Jeśli nie możesz pojawić się na szkoleniu „E-biznes do Kwadratu”, a pragniesz zastrzyku biznesowej wiedzy, to nic straconego! Chcielibyśmy gorąco polecić Ci książkę „Biblia e-biznesu 2” pod redakcją właśnie Macieja Dutko.

Czym jest „Biblia e-biznesu 2”?

To zbiór najcenniejszych informacji dotyczących prowadzenia biznesu w internecie. Książka zawiera 120 rozdziałów tematycznych, z których każdy został przygotowany przez specjalistę w swojej branży. W książce znajdziecie również rozdział poświęcony domenom internetowym, autorstwa Michała Spławskiego, właściciela MSERWIS i Domeny.tv. Biblia e-biznesu 2„Biblia e-biznesu 2” to niezbędnik każdego internetowego przedsiębiorcy. To kompleksowy poradnik, dzięki któremu poznasz sposoby m.in. na to, jak poradzić sobie dzisiaj z coraz większą konkurencją, spadającymi zyskami czy klientami, których coraz trudniej zadowolić. Takiego zastrzyku wiedzy nie możesz przegapić 🙂  Zamów „Biblię e-biznesu 2” na www.bibliaebiznesu.pl.
Udostępnij artykuł

Wypełnij formularz, aby otrzymać Domenowy Niezbędnik i e-book o namingu

* Zapisując się do newslettera, wyrażasz zgodę na przesyłanie Ci informacji o nowościach, promocjach, produktach i usługach firmy Domeny.tv. Zgodę możesz w każdej chwili wycofać, a szczegóły związane z przetwarzaniem Twoich danych osobowych znajdziesz w polityce prywatności.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *