Twoja droga do brytyjskiego internetu: bezpośrednia akredytacja w rejestrze domen .uk

domena uk

Wielka Brytania niejednokrotnie gościła na łamach naszego bloga. Jednym z powodów było uwolnienie domen .uk do rejestracji dla wszystkich zainteresowanych. Dzięki tej decyzji, wiele osób mogło sobie pozwolić na rozszerzenie swojej działalności na brytyjski rynek.

Prowadzenie biznesu na terenie Wielkiej Brytanii przynosi ogromne korzyści, dlatego i my postanowiliśmy wyjść Wam naprzeciw, przystępując do procesu akredytacyjnego i uzyskując status oficjalnego rejestratora domen brytyjskich.

Zaufany partner w biznesie

Nominet, rejestr domen brytyjskich, od ponad 25 lat zarządza rozszerzeniami .uk, .co.uk, .org.uk oraz .me.uk. Przez ten czas zarejestrował ponad 11 milionów domen, dostarczając niezawodne usługi domenowe i zdobywając zaufanie abonentów. Nominet gwarantuje 100% dostępności rejestru (i utrzymywanych domen), dlatego możecie spać spokojnie. Jak możemy przeczytać na stronie rejestru (cytat z opinii jednego z klientów): “Naszym priorytetem numer jeden jest stabilność. Jako jeden z największych operatorów TLD, Nominet od razu zaznaczył dla nas to pole.”

Rejestr domen brytyjskich stawia na przejrzystą komunikację, przy okazji zachowując wysokie standardy procesów wdrożeniowych i utrzymaniowych. To partner, który współpracuje, aby zrozumieć naszą działalność i cele.

Bezpośrednia akredytacja w Nominecie

Oferując ponad 1000 rozszerzeń z całego świata i sukcesywnie rozszerzając nasze portfolio akredytacyjne, zdecydowaliśmy się na rozpoczęcie procesu bezpośredniej akredytacji w rejestrze domen Nominet. Dzięki bezpośredniej akredytacji możemy Wam zaoferować:

 • Szybszy proces rejestracyjny domen .uk, .co.uk, .org.uk oraz .me.uk. W związku z bezpośrednim połączeniem z rejestrem rejestracja Twojej domeny jest szybsza, ponieważ nie czekamy na odpowiedź pośredników, jak to miało miejsce do tej pory.
 • Prostsze zarządzanie domenami brytyjskimi. Dzięki bezpośredniemu dostępowi do systemów Nominetu, możemy szybciej reagować na Wasze potrzeby, takie jak rejestracja nowych domen czy zmiany w istniejących domenach.
 • Wiarygodność usług. Bycie akredytowanym rejestratorem Nominet zwiększa naszą wiarygodność i pokazuje, że spełniamy wysokie standardy ustalone przez Nominet.

Uzyskanie bezpośredniej akredytacji w rejestrze domen brytyjskich istotnie wpływa na bezpieczeństwo Twojej domeny. Cieszymy się, że możemy oferować domeny w bezpośredniej pracy z rejestrem.

Portfolio domen .uk

Zastanawiasz się, co może Ci zaoferować Wielka Brytania? Jaką domenę wybrać i jakie warunki rejestracyjne musisz spełnić?

wyszukiwarka domena uk

W przypadku chęci rejestracji domen .uk, .co.uk, .org.uk oraz .me.uk nie obowiązują restrykcje. Domeny są dostępne on-line dla każdego, kto chce je zarejestrować. Przejdź do wyszukiwarki i wpisz swoją nazwę. Wyszukiwarka podpowie Ci, czy pożądana nazwa jest wolna. Szczegółowe informacje dotyczące rejestracji domeny znajdziesz w naszym poradniku: Jak zarejestrować domenę?.

Jak wybrać najlepszą domenę dla siebie? Sprawdź brytyjskie rozszerzenia:

 • Domena .uk to krótka i łatwa do zapamiętania domena, dlatego pozwala skupić się bardziej na nazwie marki, niż rozszerzeniu domeny. Pozwoli wprowadzić Twój biznes na brytyjski rynek.
 • Domena .co.uk to rozszerzenie wybierane przez firmy. Domena .co.uk podkreśla biznesowy charakter marki.
 • Domena .org.uk jest przeznaczona dla organizacji i niekomercyjnych przedsięwzięć. Dobrze odnajdą się tu organizacje pozarządowe i wolontariaty.
 • Domena .me.uk. to odpowiednie miejsce do prezentacji marki osobistej, portfolio czy bloga.

Jak widzisz, do wyboru jest kilka domen, a każda z nich podkreśli charakter Twojego przedsięwzięcia. Zastanawiasz się nad rozszerzeniem swojej działalności? Może szukasz pomysłu na nowy biznes? Sprawdź, co Wielka Brytania może Ci zaoferować.

domen uk

Trzecia największa gospodarka świata

Wielka Brytania ma wiele do zaoferowania pod względem gospodarczym, zarówno dla międzynarodowych inwestorów, jak i dla przedsiębiorców. Jej zróżnicowana gospodarka, stabilne środowisko biznesowe i globalny zasięg czynią ją atrakcyjnym miejscem dla prowadzenia działalności gospodarczej. Oto kilka propozycji, jak możesz rozwijać się gospodarczo w Wielkiej Brytanii:

 1. Rynek zakupów on-line w Wielkiej Brytanii jest jednym z największych w Europie. Rozważ otwarcie sklepu internetowego i oferuj unikalne produkty lub specjalizuj się w niszowych kategoriach.
 2. Jeśli masz doświadczenie w marketingu cyfrowym, rozpocznij oferowanie takich usług jak zarządzanie mediami społecznościowymi, optymalizacja pod kątem wyszukiwarek (SEO) czy reklama płatna dla brytyjskich firm.
 3. Londyn jest jednym z najważniejszych światowych centrów finansowych. Miasto przyciąga banki, firmy ubezpieczeniowe i inne instytucje finansowe z całego świata. Może to właśnie ten rynek przyjmie Twój nowy pomysł na finansową apkę? Spróbuj!
 4. Wielka Brytania jest domem dla wielu prestiżowych uniwersytetów i instytucji badawczych, które prowadzą badania na czele globalnych innowacji. Od sztucznej inteligencji po inżynierię kosmiczną, brytyjscy naukowcy i inżynierowie przyczyniają się do postępów w wielu dziedzinach.
 5. Brytyjski ekosystem startupowy jest jednym z najbardziej dynamicznych na świecie. Wspierany przez inwestorów, inkubatory i akceleratory, Wielka Brytania stała się miejscem narodzin wielu innowacyjnych firm technologicznych, które zdobywają globalne rynki.

Rząd brytyjski aktywnie wspiera innowacje i rozwój technologiczny poprzez różnego rodzaju programy, dotacje i ulgi podatkowe. W ten sposób zachęca firmy do inwestowania w badania i rozwój. Pamiętaj, że kluczem do sukcesu w biznesie jest zrozumienie potrzeb i zachowań lokalnych konsumentów, a także dostosowanie się do brytyjskich przepisów i standardów. Zainwestuj w marketing, aby zwiększyć swoją widoczność wśród brytyjskich konsumentów. Rozpocznij swój biznes z domeną .uk!

Czerwonym autobusem wprost do biznesowego celu!

Jak widzisz, Wielka Brytania oferuje wiele nowych możliwości. Rejestrując jedną z domen brytyjskich: .uk, .co.uk, .org.uk oraz .me.uk, zwiększasz swoje szanse na rozwinięcie biznesu. Niezależnie od tego, czy chcesz rozszerzyć swoją działalność, czy też realizujesz nowy pomysł, wykorzystaj domenę .uk. My z kolei zadbamy o to, by móc Ci dostarczyć jak najlepsze usługi związane z brytyjskimi domenami.

magda

W MSERWIS.pl i Domeny.tv przez 7 lat dbałam o jak najlepszy kontakt z klientami. Rozwiązywałam ich najprzeróżniejsze problemy i nadzorowałam nad systemem zgłoszeń pomocy technicznej. Aktywnie śledziłam zmiany dotyczące oferty firmy oraz trendy technologiczne, aby zapewnić klientom jak najlepsze wsparcie.

Zajmowałam się obsługą kluczowych klientów, a także byłam odpowiedzialna za marketing wielu produktów. Rozumiem techniczne aspekty branży i potrafię skutecznie komunikować się z interesariuszami z różnych działów.

Udostępnij artykuł

O Magdalena Pawlus

W MSERWIS.pl i Domeny.tv przez 7 lat dbałam o jak najlepszy kontakt z klientami. Rozwiązywałam ich najprzeróżniejsze problemy i nadzorowałam nad systemem zgłoszeń pomocy technicznej. Aktywnie śledziłam zmiany dotyczące oferty firmy oraz trendy technologiczne, aby zapewnić klientom jak najlepsze wsparcie. Zajmowałam się obsługą kluczowych klientów, a także byłam odpowiedzialna za marketing wielu produktów. Rozumiem techniczne aspekty branży i potrafię skutecznie komunikować się z interesariuszami z różnych działów.

Wypełnij formularz, aby otrzymać Domenowy Niezbędnik i e-book o namingu

* Zapisując się do newslettera, wyrażasz zgodę na przesyłanie Ci informacji o nowościach, promocjach, produktach i usługach firmy Domeny.tv. Zgodę możesz w każdej chwili wycofać, a szczegóły związane z przetwarzaniem Twoich danych osobowych znajdziesz w polityce prywatności.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *