Jak działa wsparcie i pomoc techniczna w Domeny.tv?

Jak działa wsparcie i pomoc techniczna w Domeny.tv

Domeny internetowe to fascynujący świat, ale bywa skomplikowany. Jest w nim mnóstwo rozszerzeń, posiada różne zasady dotyczące rejestracji i obarczony jest nietypowymi konfiguracjami — począwszy od zarządzania DNS po propagację. 

Zastanawiasz się, jak odnaleźć się w tym gąszczu informacji? Czy musisz znać wszystkie te fakty, aby korzystać z naszych usług?

Chociaż posiadanie domeny internetowej wiąże się z różnymi aspektami technicznymi, nie musisz być ekspertem, aby z niej korzystać. W Domeny.tv zapewniamy Ci kompleksowe wsparcie na każdym etapie życia Twojej domeny, które przekłada się na oszczędność czasu i środków, zwiększenie efektywności pracy oraz zapewnienie bezpieczeństwa Twojej obecności online. Począwszy od wyboru odpowiedniej nazwy, przez proces rejestracji i konfigurację, aż po pomoc w reaktywacji domeny po jej ewentualnym wygaśnięciu. Jesteśmy tutaj, aby ułatwić Ci cały proces i zapewnić, że wszystko przebiega płynnie, bez potrzeby zagłębiania się w skomplikowane szczegóły techniczne. Czytaj dalej, aby dowiedzieć się więcej, w czym możemy Ci pomóc! 

Wsparcie techniczne — co to jest? Definicja pojęcia

Wsparcie techniczne, inaczej znane jako pomoc techniczna, polega na dostarczaniu Ci profesjonalnego wsparcia w rozwiązywaniu problemów technicznych związanych z produktami i usługami, z których korzystasz. Usługa obejmuje szeroki zakres działań, od doradztwa w zakresie użytkowania produktów, przez pomoc w konfiguracji i instalacji, aż po diagnozowanie i naprawę ewentualnych usterek. 

Specjaliści zajmujący się wsparciem technicznym są przygotowani do szybkiego reagowania na różnorodne zapytania, zapewniając skuteczną pomoc i wsparcie w celu zapewnienia ciągłości i efektywności wykorzystywanych przez Ciebie technologii. Korzyścią ze wsparcia jest nie tylko rozwiązywanie problemów, ale również zapobieganie im, co zwiększa Twoją wydajność i zadowolenie z korzystania z posiadanych usług czy produktów.

Jak skorzystać z naszego wsparcia?

Nasz zespół obsługi klienta (BOK) nazywany także zespołem wsparcia technicznego posiada kwalifikację i wszechstronną, dogłębną wiedzę, aby odpowiadać na Twoje zapytania oraz móc je szybko rozwiązywać.

Jeśli masz jakiekolwiek pytania, to pomożemy Ci na kilka sposobów. Naszą wiedzę opieramy na ponad 20 latach doświadczenia związanych z obsługą najszerszej na polskim rynku ofercie blisko 1200 rozszerzeń domenowych z całego oświata. Dodatkowo w Domeny.tv możesz zawsze polegać na darmowym wsparciu naszego doświadczonego Biura Obsługi Klienta.

Nasza oferta pomocy jest szeroka i dostosowana do różnorodnych potrzeb naszych klientów. Niezależnie od tego, czy jesteś początkującym użytkownikiem domen, czy doświadczonym webmasterem, nasz zespół czeka, aby Ci pomóc. Oto kilka sposobów, w jakie możesz wykorzystać naszą pomoc:

Bezpośredni kontakt z działem obsługi klienta

Bezposredni kontakt z dzialem obslugi klienta w domenytv
Formy kontaktu dostępne na stronie https://www.domeny.tv/kontakt

Nasz zespół obsługi klienta jest dostępny dla Ciebie poprzez:

 • Telefon – 71 718 13 10: Jest to optymalna forma kontaktu, gdy potrzebujesz natychmiastowej odpowiedzi i osobistego podejścia do Twoich pytań czy problemów.
 • Czat na żywo: To wygodny sposób komunikacji, jeśli preferujesz pisaną interakcję. W tym przypadku rozpocznij rozmowę poprzez kliknięcie ikony „dymku” w prawym dolnym rogu naszej strony.
 • Formularz kontaktowy i e-mail: Możesz również skorzystać z tych form kontaktu, a my zobowiązujemy się odpowiedzieć w ciągu od 15 minut do 8 godzin roboczych.
 • Formularz kontaktowy w panelu administracyjnym: Klienci posiadający konto w naszym panelu administracyjnym mogą skorzystać z opcji „Skontaktuj się z nami”. Przycisk znajdziesz na samym dole bocznego menu, po zalogowaniu się do swojego konta. Korzystając z tej formy kontaktu, będziesz mógł nie tylko śledzić swoje zgłoszenie, ale również zobaczyć datę jego wysłania w panelu administracyjnym, a także mieć dostęp do całej konwersacji z powiadomieniami e-mail o nowych odpowiedziach. To gwarantuje przejrzystość i efektywność w komunikacji.

Zasoby wiedzy i pomoc online

Oprócz bezpośredniego wsparcia oferujemy również bogate źródło informacji i pomocy online:

 • Wyszukiwarka domen: Sprawdź dostępność domen, uzyskaj podstawowe informacje na ich temat i zarejestruj je. Dzięki wyszukiwarce szybko i łatwo sprawdzisz dostępność interesujących Cię domen, uzyskasz istotne informacje o nich, a następnie będziesz mógł je zarejestrować. To narzędzie jest nieocenione w efektywnym wybieraniu nazw, które najlepiej pasują do Twojej działalności w Internecie.
 • Pierwsze kroki w naszym serwisie: Kompleksowy poradnik dla nowych użytkowników. Znajdziesz tutaj informacje o naszych komplementarnych usługach — hostingu i certyfikatach SSL. Ułatwi Ci on rozpoczęcie pracy z naszym serwisem, oszczędzając Twój czas i energię na początkowym etapie.
 • Strona pomocy, na której znajdziesz przygotowane przez nas poradniki dotyczące najbardziej popularnych operacji, których można dokonać w naszym serwisie. Zapoznasz się z nimi w formie pisanej czy oglądając materiał wideo. Potraktuj to miejsce jako centralny punkt informacyjny, umożliwiający szybkie znajdowanie rozwiązań i odpowiedzi na Twoje pytania.
 • FAQ, Zbiór najczęściej zadawanych pytań przez klientów. Ta sekcja pozwoli Ci szybko znaleźć odpowiedzi na najczęstsze wątpliwości, bez konieczności kontaktowania się z działem obsługi, co oszczędza Twój czas i pozwala na skuteczniejsze wykorzystanie naszych usług.
 • Strona komunikatów, gdzie znajdziesz istotne aktualizacje, związane z utrzymaniem i działaniem naszych usług, oraz informacje o awariach sieci rejestrów, czy planowanych zmianach cen. 

Dodatkowe materiały o nowościach i wydarzeniach na rynku domen internetowych

domenowy niezbednik min

Dla osób szerzej zainteresowanych rynkiem domen internetowych opracowujemy również dodatkowe materiały na naszym blogu. To jeden z pierwszych w Polsce blogów poświęconych tematyce rejestracji i utrzymania domen internetowych. Znajdziesz na nim różne ciekawostki, poradniki, czy nawet biznesowe opracowania np. wpis o rynku e-commerce w Turcji. Przy tworzeniu artykułów dokładamy wszelkich starań na weryfikację umieszczanych informacji.

Jeśli szukasz kompleksowej pozycji zebranej w postaci jednego opracowania, to polecamy trzy pozycje:

 • Domenownik, czyli największy, darmowy poradnik o domenach w Polsce, pomoże Ci zrozumieć zawiłości domen internetowych. Dzięki niemu z łatwością podejmiesz świadome decyzje o zakupie i zarządzaniu domenami, co przekłada się na lepsze wyniki Twojej obecności online.
 • Ebook Nazwijmy rzeczy po imieniu” – książka poświęcona wiedzy o namingu w książce Konrada Gurdaka. To istotny element w budowaniu silnej marki i identyfikacji w sieci, który przekłada się na wysoką rozpoznawalność i efektywność Twoich działań marketingowych.

Oba poradniki otrzymasz od nas w prezencie po zapisaniu się do naszego newslettera.

 • Biblia e-biznesu – pod naszym patronatem zostały również wydane największe w Polsce encyklopedie o e-biznesie, których ostatnia odsłona, będąca masywnym projektem 23 autorów „Biblia e-biznesu 3.0” miała premierę w 2021 roku. Książka jest dostępna do kupienia w najpopularniejszych księgarniach internetowych w Polsce. Możesz również otrzymać ją jako gratis do zamówienia na konto hostingowe w wyższych wariantach (oznaczonych na pomarańczowo hasłem „Pakiet z książką”). Dzięki książce pogłębisz swoją wiedzę i zyskasz przewagę na rynku online.

Czy w naszym serwisie występuje płatne wsparcie?

Pytanie jest całkiem zasadne, ponieważ niektórzy rejestratorzy domen posiadają w swojej ofercie usługę płatnego wsparcia. 

W Domeny.tv wsparcie dotyczące domen internetowych oferujemy całkowicie nieodpłatnie i bez zbędnej dyskusji. Zależy nam, abyś mógł bezproblemowo korzystać z domen, a w razie konieczności — bardziej skomplikowane operacje pozostawił w naszych rękach. Dodatkowo wychodzimy z założenia, że bezpłatna pomoc klientom powinna być absolutnym standardem, ponieważ uważamy, że wsparcie techniczne jest kluczowym elementem świadczenia wysokiej jakości usług. 

Screen Shot 01 03 24 at 01.03 PM

Jeżeli jednak potrzebujesz zaawansowanego wsparcia programistycznego (np. naprawa strony www opartej o CMS WordPress) lub administracyjnego (np. podwyższenie wersji PHP w aplikacji), to oferujemy Ci wsparcie w ramach Pakietów opieki programistycznej. Nie są to jednak prace związane bezpośrednio z samymi domenami, a usługami komplementarnymi. 

Wsparcie techniczne oferowane przez nasz serwis

Nasz dział techniczny oferuje szeroki zakres wsparcia, aby zapewnić Ci pełną kontrolę nad Twoimi domenami i komplementarnymi usługami internetowymi. Oto kilka przykładów  pomocy, które otrzymasz od naszego zespołu:

 1. Rejestracja domen narodowych: Pomagamy w rejestracji domen z różnych krajów i regionów, abyś mógł rozszerzyć swoją obecność online na globalną skalę.
 2. Zmiana konfiguracji domeny w strefie DNS i na serwerze: Nasz zespół pomoże Ci w dostosowaniu ustawień domeny i serwera, aby spełnić Twoje indywidualne potrzeby, bez względu na to, czy chodzi o przekierowania, subdomeny czy inne ustawienia. Optymalizacja ustawień DNS i serwera zwiększa wydajność i bezpieczeństwo Twojej strony internetowej.
 3. Transfer domeny: Transfer domen to kilkuetapowy proces, który zaczyna się zazwyczaj od uzyskania kodu autoryzacyjnego. Pomożemy Ci go uzyskać oraz poprowadzimy przez dalsze etapy transferu domeny do momentu, aż znajdzie się ona w naszym serwisie. Sprawny transfer minimalizuje ryzyko przerw w dostępności strony i pozwala na lepsze zarządzanie Twoimi zasobami online.
 4. ID Protect: Sprawdzimy, czy Twoje dane osobowe zostały umieszczone w bazie WHOIS po zarejestrowaniu domeny, oraz czy istnieje możliwość ich ukrycia. Pomożemy Ci aktywować usługę ID Protect (dostępnej dla domen globalnych i nowych), dzięki czemu Twoje dane osobowe zostaną zaszyfrowane. To zapewni Ci dodatkową prywatność Twojej działalności online.
 5. Opcja na domeny .pl: Jesteś zainteresowany wykupieniem domeny .pl zarejestrowanej przez kogoś innego? Sprawdzimy, czy masz możliwość uzyskania pierwszeństwa do zakupu wybranej przez Ciebie domeny.
 6. Zablokowanie i odblokowywanie domeny do transferu: Nie jesteś pewien, czy Twoja domena posiada blokadę transferu, która zabezpiecza Cię przed tzw. porwaniem domeny (ang. domain hijacking)? Sprawdzimy status Twojej domeny, a dla domen .pl i .eu pomożemy Ci ją dodatkowo zabezpieczyć i uchronić się przed nieuprawnionymi zmianami. 
 7. Konfiguracja poczty e-mail: Pomożemy Ci przy skonfigurowaniu domeny do obsługi poczty oraz doradzimy przy konfiguracji zewnętrznych programów pocztowych. Dzięki temu zapewnisz sobie efektywne zarządzanie komunikacją i wzmacnisz tożsamość marki.
 8. Instalacja certyfikatu SSL: Dbamy o bezpieczeństwo Twoich danych i odwiedzających Twoją stronę internetową. Pomagamy w instalacji certyfikatów SSL, zapewniając szyfrowane połączenia HTTPS. Dzięki certyfikatowi SSL zwiększysz bezpieczeństwo Twojej strony internetowej i zbudujesz zaufanie wśród użytkowników.
 9. Backup: Twój spokój ducha jest dla nas ważny. Dlatego oferujemy wsparcie w zakresie tworzenia i przywracania kopii zapasowych danych, abyś mógł chronić swoją stronę i zawartość przed nieoczekiwanymi sytuacjami.
 10. Wymuszanie przekierowania: Pomagamy w konfiguracji przekierowań, dzięki czemu Twoi użytkownicy zostaną automatycznie przekierowani na odpowiednie strony lub podstrony. To zapewnia skuteczną nawigację po Twojej stronie, która jest niezbędna do utrzymania zainteresowania użytkowników i poprawy ogólnej użyteczności witryny.
 11. Migracja stron i poczty: Jeśli planujesz przenieść swoją stronę internetową lub skrzynki pocztowe, nasz zespół pomoże Ci w bezproblemowej migracji, abyś nie stracił żadnych danych ani dostępu do swoich treści online. Nasza pomoc zagwarantuje Ci ciągłość działalności online i zachowanie dostępu do ważnych danych.

Nasza ekipa techniczna jest gotowa służyć Ci pomocą w każdej z tych dziedzin, zapewniając profesjonalne wsparcie dostosowane do Twoich unikalnych potrzeb.

Podsumowanie 

W Domeny.tv zawsze jestesmy do Twojej dyspozycji zapewniamy niezawodne wsparcie w kazdej sytuacji

Wsparcie techniczne w świecie domen internetowych, a w szczególności w przypadku usług oferowanych przez nasz serwis, odgrywa kluczową rolę w zapewnieniu płynnego funkcjonowania Twojej działalności online. 

Nasza firma nie tylko oferuje szeroki zakres usług związanych z domenami, ale również zapewnia kompleksową pomoc w ich zarządzaniu. Niezależnie od tego, czy potrzebujesz pomocy przy rejestracji egzotycznej domeny, konfiguracji DNS, instalacji certyfikatu SSL czy migracji stron i poczty, nasz doświadczony zespół techniczny chętnie Ci pomoże.

Pamiętaj, że wsparcie techniczne nie tylko rozwiązuje problemy, ale także pomaga w optymalizacji działania Twojej witryny internetowej i zwiększeniu jej bezpieczeństwa. Dzięki niemu możesz skoncentrować się na rozwoju swojego biznesu, wiedząc, że Twoje domeny są w dobrych rękach.

Od kilku lat jestem odpowiedzialny za interakcję z klientami oraz odpowiadam na ich pytania, wątpliwości i problemy związane z usługami hostingowymi i domenowymi oferowanymi przez MSERWIS.pl i Domeny.tv.

Mam wysokie umiejętności komunikacyjne, zarówno werbalne, jak i pisemne, oraz potrafię skutecznie zrozumieć potrzeby klienta. Znajduję kreatywne rozwiązania problemów technicznych, udzielam pomocy w zarządzaniu kontem, a przy tym wykazuję dużą dbałość o szczegóły i zdolność do wielozadaniowości.

Udostępnij artykuł

O Marcin Marczyk

Od kilku lat jestem odpowiedzialny za interakcję z klientami oraz odpowiadam na ich pytania, wątpliwości i problemy związane z usługami hostingowymi i domenowymi oferowanymi przez MSERWIS.pl i Domeny.tv. Mam wysokie umiejętności komunikacyjne, zarówno werbalne, jak i pisemne, oraz potrafię skutecznie zrozumieć potrzeby klienta. Znajduję kreatywne rozwiązania problemów technicznych, udzielam pomocy w zarządzaniu kontem, a przy tym wykazuję dużą dbałość o szczegóły i zdolność do wielozadaniowości.

Wypełnij formularz, aby otrzymać Domenowy Niezbędnik i e-book o namingu

* Zapisując się do newslettera, wyrażasz zgodę na przesyłanie Ci informacji o nowościach, promocjach, produktach i usługach firmy Domeny.tv. Zgodę możesz w każdej chwili wycofać, a szczegóły związane z przetwarzaniem Twoich danych osobowych znajdziesz w polityce prywatności.

3 myśli nt. „Jak działa wsparcie i pomoc techniczna w Domeny.tv?

 1. Pingback: 3 wskazówki, jak utrzymać Twoją stronę on-line - Blog Domeny.tv

 2. Pingback: Darmowy hosting — jak za darmo przetestować stronę www? - Blog Domeny.tv

 3. Pingback: Jak wybrać właściwy certyfikat SSL dla Twojej domeny? - Blog MSERWIS

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *